Obavijest za sve krizmanike
29. rujna 2016
Izvještaj sa 2. i 3. kateheze za krizmanike
17. listopada 2016

Održana prva kateheza krizmanika

Održana prva kateheza krizmanika

I ove školske godine 2016./2017. krenuli smo s katehezama namijenjenim našim budućim krizmanicima župne crkve sv. Ane. Marljivi Animatori osmislili su program ispunjen pregršt novih i zabavnih sadržaja kako bi našim mladim nadama približili ljubav kojom Isus izgara za njih i za svakog čovjeka. Prve kateheze održane su u prostoru župe 30.09./01.10. gdje smo kroz igru i ples slavili Boga na svoj poseban način.

Župni animatori vesele se suradnji sa budućim krizmanicima, napominjući kako im je pravo zadovoljstvo izdvajati svoje vrijeme u izgradnji i formiranju ovih predivnih budućih nada naših dragih Križevaca.

U galeriji možete vidjeti slike kao motivacija svima onima koji još nisu primili sakrament sv. Potvrde, a u potrazi su za iskrenim prijateljima i zabavnim sadržajem.

Održana prva kateheza krizmanika