Zajedno izgradimo obiteljsku kuću srušenu u potresu

Raspored blagoslova obitelji (2020.)
23. prosinca 2020
Vjenčano prstenje
ZARUČNIČKI TEČAJ
15. veljače 2021

Zajedno izgradimo obiteljsku kuću srušenu u potresu

Svi smo već dobro upoznati s potresom koji je pogodio Hrvatsku 29. prosinca 2020. i svim posljedicama koje je ostavio posebno na području Petrinje i Sisačke biskupije.
Ovo je trenutak kad svoju vjeru pokazujemo djelima ljubavi prema svojim bližnjima u nevolji, kako nas je to Spasitelj naš poučavao. I zato smo kao Crkva, a posebno mi, vjernici Bjelovarsko-križevačke biskupije potaknuti pismom biskupa mons. Vjekoslava Huzjaka da zajedničkim snagama izgradimo jednu obiteljsku kuću na području Sisačke biskupije. Svaki dar, pa i onaj najmanji je vrijedan. Sjetimo se samo udovičinog novčića iz Evanđelja (Mk 12, 41-44).

Zato vas sve pozivamo da se uključite u tu akciju svojim darovima koje možete uplatiti u vašem župnom uredu, u biskupijskom uredu u Bjelovaru ili direktno na žiro-račun biskupije; IBAN: HR6823600001102141567. U pozivu na broj upišite svoj OIB, a u opisu plaćanja upišite: za pomoć stradalima od potresa u Petrinji 2020. godine.
Po završetku akcije o svemu ćemo vas pravodobno obavijestiti.
Hvala vam na svakoj pomoći i otvorenom srcu!

Donirati možete na račun:
Caritas Bjelovarsko-križevačke biskupije IBAN: HR6823600001102141567
s pozivom na broj: OIB UPLATITELJA,
a opis plaćanja: za pomoć stradalima od potresa u Petrinji 2020. godine

Svi smo već dobro upoznati s potresom koji je pogodio Hrvatsku 29. prosinca 2020. i svim posljedicama koje je ostavio posebno na području Petrinje i Sisačke biskupije.
Ovo je trenutak kad svoju vjeru pokazujemo djelima ljubavi prema svojim bližnjima u nevolji, kako nas je to Spasitelj naš poučavao. I zato smo kao Crkva, a posebno mi, vjernici Bjelovarsko-križevačke biskupije potaknuti pismom biskupa mons. Vjekoslava Huzjaka da zajedničkim snagama izgradimo jednu obiteljsku kuću na području Sisačke biskupije. Svaki dar, pa i onaj najmanji je vrijedan. Sjetimo se samo udovičinog novčića iz Evanđelja (Mk 12, 41-44).

Zato vas sve pozivamo da se uključite u tu akciju svojim darovima koje možete uplatiti u vašem župnom uredu, u biskupijskom uredu u Bjelovaru ili direktno na žiro-račun biskupije; IBAN: HR6823600001102141567. U pozivu na broj upišite svoj OIB, a u opisu plaćanja upišite: za pomoć stradalima od potresa u Petrinji 2020. godine.
Po završetku akcije o svemu ćemo vas pravodobno obavijestiti.
Hvala vam na svakoj pomoći i otvorenom srcu!

 

Donirati možete na račun:
Caritas Bjelovarsko-križevačke biskupije IBAN: HR6823600001102141567
s pozivom na broj: OIB UPLATITELJA,
a opis plaćanja: za pomoć stradalima od potresa u Petrinji 2020. godine