Svete mise u našoj župi

Pismo biskupa Hrvatske biskupske konferencije o slavljenju svetih misa
4. svibnja 2020
Najava proslave sv. Marka Križevčanina 2020.
25. kolovoza 2020

Svete mise u našoj župi

Dragi vjernici,

od 2. svibnja vjernici mogu sudjelovati na svetim misama.
Svakodnevne svete mise u našoj župi su u 19.00, a s obzirom na to da se nalazimo u mjesecu svibnju svakog dana u 18.30 započinju svibanjske pobožnosti Blaženoj Djevici Mariji.
U slučaju da se za nekoga od vaših pokojnih za vrijeme zabrane nije služila sveta misa zadušnica, možete se javiti u župni ured kako biste dogovorili datum mise zadušnice.
Nedjeljne mise slave se u uobičajeno vrijeme, u crkvi sv. Ane u 8 sati, 10 i 19, a u crkvi sv. Križa u 8 i 10 sati (10. svibnja, a za kasnije ovisi o broju vjenika)

Župni ured radi od 17.00 do 19.00.
U vrijeme rada župnog reda moguće je pristupiti i sakramentu ispovijedi.
Molimo vas da se pridržavate svih mjera koje je propisao Stožer civilne zaštite kako bismo zaštitili sebe i druge oko sebe. To znači, nositi maske, dezinficirati ruke i obuću prilikom ulaska u crkvu i držati 2 metra razmaka, osim ako ste obitelj.
U klupi može sjediti dvoje ljudi, svako na jednom kraju, osim u slučaju obitelji koja može sjediti u istoj klupi. Prilikom dolaska, nakon dezinfekcije sjednite na najudaljenije slobodno mjesto od ulaznih vrata.

Hvala vam što ste strpljivi i što poštujete pravila. Samo zajedno možemo donositi promjene!
PON - SUB 19.00 (18.30 svibanjske pobožnosti)
NED 8.00, 10.00 i 19.00 (sv. Ana)
NED 8.00 i 10.00 (sv. Križ, 10. svibnja)