Proslavljen je blagdan uzvišenja Svetog križa
15. rujna 2015
Susret mladih – Alan Hržica
30. studenoga 2015

Božićna radionica

U subotu 21. studenoga 2015. u župi Sv. Ane, obiteljske zajednice križevačkih župa organizirale su kreativnu božićnu radionicu.

Prepuna župna dvorana odisala je bogatstvom maštovitih kreacija roditelja i djece svih uzrasta. Zahvaljujući spretnim rukama nastali su prekrasni božićni ukrasi. Izrađene su čestitke, adventski kalendari, anđeli, kuglice, lučice u pahuljama zametenim staklenkama, vješto obojene gipsane figurice Božića, Svete obitelji i slično. Događaj je bio medijski popraćen tako da marljive ruke i njihove uratke možete vidjeti i na fotografijama.

Spomenimo još kako je ova radionica bila humanitarnog karaktera. Prikupljeni novac od prodaje ukrasa namijenjen je obitelji s područja naše župe koja je u najvećoj potrebi.

Božićna radionica